Në këtë foto Xhensila duket si ‘kukull’

Po flitet mjaft shumë për të në mediat rozë.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ndryshuar mjaft shumë pamjen kohëve të fundit ku po flitet shumë për ndryshimet e saj, shkruan InfoKosova.

Mirëpo ka nga ta që thonë se mbetet ende natyrale duke mos e tepruar me ndryshimet.

Së fundmi ajo postoi një fotografi dhe po duket si ‘kukull’.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.