Magazine Showbizz

Në fustan transparent, Fifi tregon se sa është dobësuar

Share on the social medias

Fifi, padyshim është këngëtarja favorite e momentit.

Ani pse ka goxha kohë në skenë, ajo vazhdon të sjellë këngë e hite të papërsëritshme.

Në një periudhë kohore të jetës, Fifi më shumë është komentuar për jetën e saj private e dukjen e jashtme, se sa për atë profesionale.

Shpesh ajo ka treguar se nuk ka komplekse dhe se e dashuron trupin e saj.

Së fundmi ajo përmes një foto ku shihet e veshur me shumë stil, tregon se ka humbur shumë kilogramë./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.