Në familjen e Ermalit sot ka festë

Sot feston ditëlindjen djali i këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut.

Ai ka pranuar urime të shumta nga familjarët, duke e uruar me fjalët më të mira.

Pa dyshim, prindërit e tij kanë shkruar fjalët më të mira për të birin, duke shkruar për të në mënyrën më të mirë.

Ermali dhe Ariana me ndjekësit e tyre kanë ndarë disa imazhe të bukura të tij, ku duket për mashallah.

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu)

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.