Ndodh e papritura në ‘Big Brother’, martohen 2 nga konkurrentët VIP, banorët iu organizojnë dasmë (VIDEO)

Banorët e ‘Big Brother VIP’ kanë improvizuar një martesë sipas traditave malësore. Arjola Demiri është veshur si nuse, ndërsa si dhëndër është zgjedhur Sabiani.

Fifi dhe Sheila janë bërë shoqërueset e nuses, e cila “nuk ka pushuar së qari”. “Nusja e ka marrë pajën me vete”, dëgjohet të thotë Fifi.

Kjo skenë ka shkaktuar shumë të qeshura te pjesa tjetër e banorëve. Kujtojmë se deri më tani në “Big Brother VIP” janë 14 personazhe VIP.

VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.