Motra feston ditëlindjen, Marina Vjollca e uron me një foto të rrallë nga fëmijëria

Lira, motra e madhe e Marina dhe Luana Vjollca sot feston ditëlindjen e saj.

Përmes rrjeteve sociale, Marina ka uruar motrën dhe këtë ka zgjedhur ta bëjë me dy fotografi, njëra nga të cilat është nga fëmijëria e saj.

Në foto shihet Marina e vogël me flokë brune dhe shumë simpatike.

Ditë më parë prezantuesja e njohur provoi për herë të parë ndjesinë e të bërit nënë duke sjell në jetë vajzën e saj Marget.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.