News

Mot i frikshëm në Durrës, vetëtimat “pushtojnë” plazhin

Share on the social medias

Moti i keq dhe stuhia që ka përfshirë një pjesë të vendit me reshje të dendura shiu dhe vetëtima.

Në mes të stuhisë, një pushues ka arritur të shkrepë një fotografi, të cilën më pas e ka publikuar “JOQ”, nga plazhi i Kallmit në Durrës.

Në horizont dallohen dy vetëtima dhe një toerenado e formuar shumë larg bregut, por që të lë të kuptosh përmasat e stuhisë që ka përfshirë vendin në ditët e fundit.

Duke u prishur planet edhe atyre që po pushojnë në bregdet.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.