Magazine Showbizz

Mos është e dashura e Bleros nga Gjermania? (FOTO)

Share on the social medias

Blero është këngëtari sensacional që shkrepë me këngë hite dhe gjithashtu me zhvillimet në jetën e tij private.

Pos për këngët e reja, ai së fundi është përfolur shumë edhe për zhvillet në jetën e tij private.

Ndarja me tashmë ish bashkëshorten, Afrona Dika, ka nxitur mjaftë thashetheme dhe ka bërë që emri i këngëtares të lakohet shumë në median rozë.

Ndërkohë, Blero lajmërimet e fundit në Instagram i ka nga Gjermania, një vend që më parë nuk dihet të ketë shkuar shpesh.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *