Moderatorja Elita Rudi bëhet pjesë e ‘Përputhen’, Olsa Muhameti zbulon pozicionin që i është besuar

Moderatoren Elita Rudi do ta shohim në rolin e opinionistes në “Përputhen Prime”, mbrëmjen e të shtunës.

Lajmin e ka bërë të ditur autorja Olsa Muhameti, teksa ka publikuar në rrjete sociale një video krah Elitës.

“Një kosovare më në fund. Jo si konkurrente, si opinioniste. Ta shohim ç’do të ndodhë. Jemi unë dhe një opinioniste tjetër, të japim dhe ne pak mendimet tona”, – shprehet Elita në video, ndërsa Olsa shton “Më në fund pas shumë javësh që flas me Elitën, e kemi në “Prime” nesër”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.