Modelja shqiptare jep lajmin e ëmbël, ajo po bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Modelja shqiptare, Kristina Baki po bëhet nënë për herë të parë.

Ajo ka dhënë lajmin gjatë ditës me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Teksa ndau disa fotografi me barkun e rrumbullakosur ajo shkruan se është 30-javëshe shtatzënë.

Për jetën private dhe lidhjen e saj dihet pak për publikun, modelja që ka disa vite që po shijon romancën e saj, konfirmoi lidhjen me anë të një postimi në Instagram në gushtin e vitit të kaluar.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.