Magazine Showbizz

Mimoza Shkodra bën ndryshim perfekt në flokë dhe duket kaq bukur

Share on the social medias

Mimoza në të shumtën e kohës merr vëmendje me pamjen e jashtme, duke shkëlqyer gjithmonë.

Ajo për ndjekësit në çdo kohë poston momente nga përditshmëria, duke kaluar shpesh në lajm, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, derisa shihet që ka bërë ndryshim në flokë, këngëtarja bën dritë dhe duket mjaft mirë.

Me buzëqeshjen e ëmbël, shikojeni sa bukur duket.

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.