Miloti me nusen duken kaq bukur kur dalin në mbrëmje (FOTO)

Milot Llalloshi dhe nusja e tij Erxhina janë të komentuar mjaft shumë në media.

Ata tregojnë marrëdhënien e tyre të bukur si familje në cdo imazh, shkruan InfoKosova.

Mbrëmë ata kanë vendosur të dalin bashkë.

Veshur në të zeza të dy po shkëlqejnë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.