Mihrije Braha feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plotë 54 vite jetë, duke pranuar urime të shumta nga miq e familjar, shkruan Indeksonline.

Ditën u kujdes t’ia zbukuroi edhe më shumë bashkëshorti, Naimi, i cili përmes një imazh u shpreh se është i lumtur që e ka pjesë të jetës.

‘E dashur Mihrije, e dashur mam, duam të të themi se ti je kuptimi i jetës sonë, je përmbajtja je dashuria je shtylla, je ëndërra, je ngjyra dhe mrekullia, qe jeten na e bene te bukur! Nuk ka fjale, as shkronja me te cilat do te ta thonim sa te duam dhe sa te lumtur jemi qe te kemi! Gezuar Ditelindjen! Platori & Naimi’, – shkroi këngëtari në postimin e tij në ‘Facebook’.

Leave a Reply

Your email address will not be published.