Magazine Showbizz

“Mezi presim të prekim duart e tua të vogla” Einxhel e Dj Dagz do të bëhen prindër

Share on the social medias

Einxhel e Dj Dagz do të bëhen prindër. Lajmi është konfirmuar nga vetë Einxhel e cila ka përcjellë mesazhin në Instagram duke i dhënë fund dhe zërave.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re.

Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore.

Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, shkruan Einxhel krah videos ku ajo shfaqet krah partnerit të saj Dj Dagz dhe i duket barku i saj i rrumbullakosur.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.