Mevlani ‘harron’ Ledjanën, përputhet jashtë emsionit? (FOTO)

Mevlan Shaba ka arritur të fitoj simpatinë e shumë fansave gjatë inkuadrimit në emisionin “Përputhen”.

Pas përfundimit të këtij emisioni, ai është duke punuar për projekte të reja muzikore, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ka ndarë disa skena nga klipi i ri duke lenë hapësirë për dyshime që tashmë ka gjetur ‘fatin e jetës’.

E gjithë kjo vjen pas imazheve të ‘nxehta’ që ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram, si dhe kënga e re do të titullohet ‘Femra e jetës’, e cila sipas fansave është dedikim për të dashurën e tij.

Mirëpo, se si qëndron e vërteta e kësaj marrëdhënie mbetet të kuptohet ditëve në vazhdim.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.