Magazine Showbizz

Melisa zbulon se me kë po e vazhdon jetën e saj pas ndarjes nga Andi

Share on the social medias

Melisa Lleshi dhe Armando Shehi ishin një ndër çiftet më të përfolur në “Përputhen”.

Dhe pse dyshja kanë patur zënka dhe keqkuptime mes njëri-tjetrit duke i pasqyrar kështu dhe në rrjetet sociale duket se kësaj herë ndarja mes tyre ishte përfundimtare.

Andi ka treguar gjatë një interviste se lidhja mes tyre u bë toksike dhe se ziheshin shumë, kështu që vendosën t’i jepnin fund marrëdhënies, së fundmi Melisa ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj dhe të gjithë janë kurioz të dinë nëse ish-konkurrentja ka gjetur një partner të ri.

“A je në një lidhje apo single?”– e pyet një ndjekës, ndërsa Melisa nuk ngurron të përgjigjet se është “shumë e lumtur single”./panorama

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.