Magazine Showbizz

Melisa Lleshi shumë tërheqëse, shfaqet vetëm në robdishan

Share on the social medias

Melisa LLeshi është njëra ndër këngëtaret e reja por mjaftë të suksesshmë në Shqipëri por edhe e njohur si ish konkurente e Perputhen. Ajo u bë e njohur për publikun edhe nga lidhja e saj me Andi Shehun poashtu ish konkurrent i Përputhe, shkruan Billbordi.net

Dyshja janë ndarë tashmë dhe secili po vazhdon jetën e tij, e Melisa ate muzikore.

Melisa nuk po i ndalon pozat tërheqëse e së fundi ajo është shfaqur vetëm në robdishan dhe po duket tejet atraktive dhe joshese, poashtu ka marr komente nga fansat. /Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.