Magazine Showbizz

Megi Pojani ‘habit’ ndjekësit me foto ku shihet e shtrirë

Share on the social medias

Megi Pojani moderatorja e njohur po vazhdon të mahnit rrjetin me foto shume te nxheta. Së fundmi nga pushimet publikoi një foto ku shihet e shtrirë, shkruan Billbordi.com

Ajo duket mahnitëse veshur në fustan veror dhe duket shume bukur.

Format e saj trupore janë me të vërtetë për lakmi nga gjitha vajzat./Billbordi.net/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *