Me t’u larguar nga BBV, Graniti takon ‘dashurinë e tij të madhe’ (FOTO)

Pas daljes, Graniti takon ‘dashurinë e tij të madhe’. Granit Cana mbrëmë përfundoi aventurën e tij në “Big Brother VIP”, pesë javë pasi e nisi.

Në një rrugëtim me shumë ngjarje por edhe drama, ai u shpreh i lumtur që është jashtë.

Dhe gjejeni pak kush është një prej pesonave të parë që ka takuar?

“Dashuria” e tij, mbesa Ella. Graniti është shfaqur me të në fotografinë e parë pas daljes.

Dajë e mbesë duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.