Më në fund, Semi jep lajmin e shumëpritur

Këngëtarja e njohur Semi Jupaj, së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes.

Kjo per shkak te pjesmarrjes se saj ne reality shown me te madh te momentit “Big Brother Vip”.

Së fundmi ish-banorja e “Big Brother Vip”, ka lajmëruar fansat se nesër publikohet kënga e saj e re.

Projekti muzikor ka titullin “Mos u kthe”, dhe ka punuar bashkë me Yll Limanin.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.