Me këtë postim Jasmina konfirmon lidhjen me Beartin

Ata të dy janë figura të njohur publike.

Pak javë më parë Jasmina u fotografua me Beartin në një lokal dhe kaq u desh që dyshja të përfliteshin për një lidhje dashurie.

Me datë 3 Nëntor ish-konkurrentja e “Përputhen” festoi ditëlindjen dhe në festë nuk mungoi Bearti. Mirëpo kjo nuk është e gjitha.

Ditën e sotme Bearti i ka dërguar Jasminës një tufë me trëndafila të bardhë dhe dy të kuq. Ajo ka publikuar një foto të buqetës, duke etiketuar Beartin.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.