Magazine Showbizz

Me këtë fustan Marina Vjollca, do ta bëjë për vete edhe një herë Getin

Share on the social medias

Ajo është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.

Marina Vjollca, ka kohë të gjatë që është pjesë e televizioneve dhe gjithmonë ka ditur të i bëjë për vete publikun.

Tani pasi jemi në sezonin e verës, ajo është duke shijuar në maksimum ditët e pushimit së bashku me Getin dhe vajzën e saj.

E së fundmi, ajo ka postuar një foto ku shihet me një fustan shumë të bukur, me të cilin do ta bëjë për vete edhe një herë Getin./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.