Me këtë emër përkëdhelës e thërret djalin e saj Learta (FOTO)

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Duke qenë se është pjesë e një familje të njohur, ajo vazhdimisht tërheq vëmendjen e publikut, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një grua shumë e angazhuar, ajo më së shumti kujdeset për fëmijët e saj duke mos i lënë anash ata asnjëherë.

E Matini është djali i madh i saj, i cili është një kopje e Leartës, me sy të kaltër dhe biond, ai është një fëmijë shumë i ëmbël.

E shpesh here Learta e poston atë në rrjetet sociale, e gjithmonë me fjalë të ëmbla e përkëdhel atë. Së fundmi atë e ka quajtur Yll.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.