Me duar në bel, Shyhretja pozon si vajzë e re (FOTO)

Ajo po duket tashmë edhe si modele.

Duke reklamuar fustanet e dyqanit të rrobave të vajzave të saj ajo po merrë vëmendje me stilin e pozave, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka publikuar fotografi me duar në bel.

Dhe kjo pozë po e bën të duket si të ishte vajzë e re.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.