Mbesa e Shyhretes, Elira Martinaj dëshiron të bëjë famë me emrin e saj (FOTO)

Elira Martinaj njihet si mbesa e këngëtares së dashur, Shyhrete Behluli.

Ajo merë vëmendje me postimet e saj në Instagram ku shfaqet me shumë stil.

Elira, e ka shfaqur edhe bukurinë e saj si dhe fizikun përmes imazheve të ndryshme.

Si duket ajo dëshiron që vet emrin e saj ta bëjë të famshëm përmes arritjeve të saj dhe jo si mbesa e artistes së këngës popullore.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.