Martohet djali i këngëtares së njohur Gili (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun Gili, është gjithmonë në vëmendje të mediave dhe komentohet mjaft mirë nga mbështetësit e saj.

Kohët e fundit këngëtarja ka treguar përmes postimeve që humbja e disa kilogramëve ka bërë të duket në top formë.

Ajo çfarë ka rënë në sy të ndjekësve të saj është postimi në ‘Instagram’ ku shihet djali i këngëtares me nusen e tij të ardhshme.

Çifti dashurinë e tyre kanë vendosur ta kurorzojnë me martesë.

Urime çiftit.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.