Marina Vjollca publikon foton e parë të vajzës së saj

Marina Vjollca ka publikuar fotografin e parë me vajzën e saj pasi u bë nënë për herë të parë ditën e djeshme.

Në foto shihen duart e moderatores dhe reperit, Getoar Selimi duke mbajtur dorën e vogël të saj.

Marina e ka konfirmuar edhe emrin Marget, që u përfol prej kohësh në media.

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjell si ti, Jeta jonë, MARGET SELIMI 24/11/2021”, – ka shkruar Marina krahas fotos.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.