Magazine Showbizz

Maluma i largon dy vajza nga koncerti i tij, kjo është arsyeja e pabesueshme (VIDEO)

Share on the social medias

Këngëtari i njohur Maluma është njëri nga artistët më të dashur të momentit. Ai ka nisur turneun e tij të paralajmëruar në Evropë “Tour World Papi Juancho”.

Mirëpo gjatë koncertit artisti është përballur me një situatë të sikletshme, pasi dy fanse kanë filluar të keqkuptohen me njëra-tjetrën.

Këngëtari i ka përzënë të dy vajzat nga koncerti duke u thënë se aty ka vetëm energji pozitive.

“Prisni… Shiko, nuk e kam idenë se si quheni, por ata që krijojnë zënka duhet të largohen nga koncerti im. “bye, bye, bye. Dilni jashtë! Këtu kemi vetëm energji pozitive”, ka thënë artisti dhe ka nisur më pas sërish të këndojë.

Video ku artisti i largon vajzat është bërë virale dhe ka marrë mjaft komente.

VIDEO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.