Magazine Showbizz

Lum Remzija për nusen që e ka, Gëzimja shfaqet si modele

Share on the social medias

Remzie Osmani, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

E ajo përveç që është një grua e plotësuar në jetën profesionale, ajo ka një jetë shumë të lumtur edhe familjare.

Djali i vetëm i saj, Hamza është i martuar dhe afër ka një grua shumë të bukur, Gëzimja, ani pse është bërë nënë, gëzon forma të jashtëzakonshme.

Së fundmi ajo ka ndarë për ndjekësit e saj një foto ku shihet e veshur me të zeza, e pamja e saj si modele bie në sy. /ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.