Lulzim Basha i bën thirrjen e fortë Sali Berishës

Kreu i PD, Lulzim Basha i ka bërë thirrje Sali Berishës duke i thënë se mos të harxhojë kohën dhe energjitë e demokratëve sepse kështu po ndihmon Edi Ramën.

Lulzim Basha: Shpresa e demokratëve nuk do të shkelet me këmbë. Kemi një regjim përballë dhe mbështetet në një trekëndësh. Regjimi është bërë pjesë e përpjekjes për një puç. Kam vetëm një thirrje për Sali Berishën; Boll harxhove kohën dhe energjitë e demokratëve. Boll ndihmove Edi Ramën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.