Magazine Showbizz

Luana Vjollca ‘largon’ Arian Çanin nga ‘Tv Klan’, zbulohen lëvizjet më të fundit, ja ku do e shohim gjatë sezonit të ri televiziv

Share on the social medias

Mirëmbrëma tokësorë, këtë shprehje të Arjan Çanit nuk do ta dëgjoni më në Tv Klan, pasi mesa duket gjërat kanë ndryshuar.

Sipas Olti Currit, gazetarin e njohur dhe programin “Zonë e Lirë” nuk do ta kemi më në Tv Klan, por tek Abc.

Mësohet se emisioni i Çanit do të jetë dy herë në javë në këtë sezon të ri. Po hapësirën e tij çdo të premte kush do ta marrë?

Iu kujtohet ajo shprehja që Luana tha para ca ditësh “Mos ja qani hallin kalit që i varen këmbët”, e pra Luana do të jetë ajo që do të ketë hapësirën e ditës së premte në Tv Klan.

Nuk dihet ende se cili do të jetë formati që ajo ka menduar, por mesa duket këtë sezon të ri moderatoren simpatike do ta shihni në këtë ekran.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.