Luana Vjollca konfirmon shtatzëninë? (FOTO)

Luana dhe Marina Vjollca janë dy motrat moderatore më të përfolura në skenën shqiptare.

Marina është motra më e madhe e cila është e martuar me reperin kosovar Gheto Geasy.

Ata janë në pritje të ëmbël të fëmijës së tyre te pare.

Luana është ajo që kësaj radhe ka publikuar imazhe së bashku me motrën e saj Marinën, ku të dyja në krahë të njëra tjetrës kanë shfaqur barkun e Marinës.

Në imazhet e publikuara Luana shihet teksa mban barkun e saj, ku aludohet për shtatëzani, por siq duket moderatorja këtë e ka bërë vetëm për humor.

Luana ka shkruar: Tezja me mbesën.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.