Luana Vjollca ka një thirrje për burrat shqiptarë (FOTO)

14 shkurti njihet si dita e të dashuruarve, ku çiftet ane mbanë botës shprehin dashurinë e tyre, e në këtë ditë speciale, Luana Vjollca e ka kujtuar këtë ditë me një kërkesë.

Ajo përmes një postimi në Instagram u ka bërë një thirrje burrave shqiptarë që në këtë datë të surprizojnë të dashurën apo gruan.

“Hey ti që po e shikon, sigurohu që nesër të surprizosh të dashurën/gruan tënde me çfarëdo që ke mundësi vajzat duhet të jenë të lumtura!”, – ka shkruar ajo.

Luana vitin e kaluar është larguar nga Top Channel-i dhe ende nuk e kemi parë në ndonjë projekt të ri, ndryshe është njëra ndër moderatoret më të suksesshme shqiptare.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.