Magazine Showbizz

Luana ndryshon pamjen, nuk po njihet më

Share on the social medias

Luana Vjollca, është padyshim vajza e rrjeteve sociale, karrierën e nisi si velinë, por më pas ajo zgjodhi të jetë edhe prezantuese.

Me talentin dhe pamjen e saj ajo arriti të krijojë edhe një emision të saj i cili rezultoi shumë i suksesshëm.

Tani, ajo ka zgjedhur një tjetër rrugë, duke hyrë në tregun muzikor e duke sjellë bashkëpunime me artistë të huaj.

Por, ajo çka bie në sy së fundmi është ndryshimi i bërë te flokët, nuk po njihet më./ORAinfo/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.