Lorik Cana do të bëhet pjesë e ‘Big Brother VIP’? Ish-kapiteni i Kombëtares thyen heshtjen

Përgjatë orëve të fundit kudo në rrjet është përfolur se ftesa për të qenë pjesë e “Big Brother VIP” i është dërguar dhe ish-kapitenit të Kombëtares, Lorik Canës.

Cana ka treguar për VIP-magazine se nuk do t’i bashkohet këtij reality show.

“Big Brother VIP” starton me datë 5 Tetor dhe deri tani janë përfolur shumë emra të njohur që pritet të bëhen pjesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.