“Lori Hoxha do ta mbajë me hatër Ilirin” Stresi bën deklaratën që po ‘çmend’ rrjetin

Mbrëmjen e djeshme, Ilir Shaqiri u shpall fitues i “Big Brother VIP” dhe është komentuar gjatë për njohjen e tij me producenten, Lori Hoxha.

Madje, në një intervistë para disa kohësh, reperi i njohur Stresi u shpreh se kjo njohje do të ndikojë në fitoren e spektaklit.

“Duke parë që Iliri ja ka dhënë ‘Dancing with the stars’ dikur çmimin e parë Lori Hoxhës dhe mendoj që do jetë diçka që do ta shohi më me hatër në kuptimin e fjalës”, – ka thënë ndër të tjera reperi.

Kjo deklaratë e Stresit është bërë virale në rrjetet sociale. Madje, shumë persona e kanë marrë edhe si të mirëqenë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.