Magazine Showbizz

“Lekët shkojnë dhe vijnë, shkoni në pushime lërëni punët”, Enca jep disa këshilla

Share on the social medias

Këngëtarja shumë e përfolur, Enca Haxhia, i shijon gjithmonë pushimet.

Kjo ka bërë që së fundmi, ajo të ndajë edhe disa këshilla me ndjekësit e saj.

Përmes disa postimeve në Instastory, këngëtarja ka bërë thirrje që lekët nuk janë asgjë para kujtimeve që njeriu krijon nga momentet e bukura të jetës.

Sipas Encës, gjithçka që domosdoshmërisht nuk duhet bërë është të jesh sllav i punës, por të shijosh ditët e pushimit./ora

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.