Magazine Showbizz

Ledjana harron Mevlanin, zbulohet lidhja e saj e dashurisë me djalin nga Kosova

Share on the social medias

Ajo doli e vetme nga formati televiziv “Përputhen” dhe pas bujës së shkaktuar për Mevlanin, jeta e Ledjanës duket se ka marrë një tjetër drejtim, asja të famës, shkruan Billbordi.net

Burime të sigurta për “Prive” kanë bërë me dije se bukuroshja zeshkane ka nisur një lidhje dashurie.

Dhe, personi fatlum është një shqiptar nga Kosova, por nuk është personazh i njohur për publikun.

Ledjana tashmë mundohet që këtë marrëdhënie ta mbajë sa më larg syrit të publikut./Prive

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *