Learta ndan imazhin më të mirë me vjehrrën e saj (FOTO)

Learta Jakupi në çdo kohë mbetët aktive me pozat e ndryshme që ndan me ndjekësit e saj.

Ajo për vetën ka gjithmonë një përkushtim të madh në dukje, dhe arrin që në çdo kohë të duket perfekte.

Në postimin e fundit, ajo ka postuar një imazh të bukur me vjehrrën, ku që të dyja duken perfekt.

Theksojmë, ajo në shumë raste e dëshmon që ka një raport superior me këngëtaren e njohur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.