Learta Jakupi poston foto të reja nga festa e ditëlindjes së vajzës

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar, ajo komentohet shumë në çdo paraqitje të sajën por jo vetëm.

Së fundmi Learta ka festuar ditëlindjen e parë të vajzës së saj Matinës.

Disa nga fotot që ka postuar morrën vëmendje të madhe, të gjithë familja e Leartës dhe bashkëshortit të saj Kushtrimit ishin prezent në këtë festë.

Të gjithë së bashku shihen shumë të lumtur e duke shijuar çdo moment të kësaj feste.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.