Learta Jakupi poston 58 fotografi nga ditëlindja e vajzës

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, duke shpërndarë imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, vajza e saj Matina e ka festuar një vjetorin e lindjës, ku për të kishin organizuar një festë mjaftë të bukur, shkruan ”Kosovarja”.

Në Instagramin e Leartës ka gjithsej 58 fotografi nga ditëlindja e vajzës , ku shiheshin po thujase të gjitha detajet e kësaj ditëlindje.

Të ftuarit, rregullimi i ambintit, veshja e Leartës dhe shumë detaje të tjera mund t’i shihni në Instagramin e saj.

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi)

Leave a Reply

Your email address will not be published.