Learta i dërgon fëmijët te gjyshja në Zvicër, kështu “lazdrohen” ata (FOTO)

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në media rozë.

Duke qenë se është vazhdimisht në qendër të vëmendjes, ajo shpesh herë poston në rrjetet sociale gjithçka nga përditshmëria e saj, shkruan ORAinfo.

Learta, është një grua shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj të ngushtë. Ajo ka zgjedhur që këtë fundjavë të udhëtojë e të shkojë te prindërit e saj në Zvicër me dy fëmijët e saj.

Ashtu si Matini dhe Matina, duket se kënaqen shumë te gjyshja, pasi në foton e postuar nga Learta shihet një grumbull i madh lodrash.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.