Learta e paska bërë trupin si modele pasarele (FOTO)

Reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, Learta, një kohë ishte mes personave më të përfolur në median rozë.

Buja e bukuroshes u shua pas disa vitesh, ani pse ajo sërish është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Learta, ditët e fundit ka pasur mjaftë postime familjare dhe të këndshme, kryesisht me fëmijët e saj, shkruan Kosovarja.

E, ndoshta ju ka ikur edhe kjo foto e Leartes, ku shihet se ajo e ka bërë trupin tamam si modele.

A po ju duket kështu?

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.