Learta dhe Egzona fotografohen bashkë, por cila po duket më bukur

Egzona Muqiqi dhe Learta Jakupi duket se kanë raporte shoqërore mes vete.

Kjo pasi kohëve të fundit i kemi parë të sjellin fotografi së bashku, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ato postuan një foto të bukur bashkë.

Ato kanë pozuar si dy zonja ndërsa të dyja po duken mjaft bukur.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.