Magazine Showbizz

Ky është reagimi i Loredanes, kur dëgjon këngën e Noizyt në klub

Share on the social medias

Ka kohë që po përflitet për një lidhje të mundshme mes repereve Loredana Zefi dhe Noizyt.

Megjithatë dyshja ende nuk e ka pranuar këtë publikisht, shkruan InfoKosova.

Në video e cila po qarkullonte ne rrjete sociale, shihet se si Loredana e shijon këngën e Noizyt e cila ishte në bashkëpunim me Ylli Limani.

Reagimi i saj beri shumë bujë të fansat, pasi së fundi Loredana mori pjesë edhe te kënga e fundit e Noizyt./InfoKosova/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.