Ky është ndryshimi i madh i Engjellusha Salihut, mezi njihet (FOTO)

Engjellusha Salihu është këngëtarja e mirënjohur kosovare me shumë këngë e videoklipe të pëlqyera.

Ajo, ja ka dalë të ndërtoj karrierë të sukseshme edhe falë natyrës së saj të çiltër e të ëmbël.

Engji, është një nga këngëtaret që e shohim më shpesh në televizion duke dhënë intervista dhe duke folur për vetën e karrieren e saj, shkruan Kosovarja.

Ajo, ka edhe një blog ku tregon për vetën dhe jetën e saj dhe së fundi ndryshimin në flokë që po i rri shumë mirë.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.