Ky është komenti epik i Dj Dagz kur Einxhel pyet për rrobat e tij (FOTO)

Einxhel dhe DJ Dagz janë një nga ciftet e krijuara në Big Brother Vip.

Ata po vazhdojnë lidhjen e tyre, por që ende shperndahen foto e video me situata të krijuara brenda në shtëpi por edhe jasht saj.

Së fundmi ishte Einxhel që ndau një foto në story ku shihet një postim i saj me mbishkrimin “E kujt është kjo kapele?”

Ndërsa poshtë saj shihet komenti epik i Dj Dagz teksa i thot se “Pronarin e saj e quajn burri i Einxhëlit”

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.