Ky është i dashuri 43 vjeçar i Morena Tarakut (FOTO)

Mediat në Turqi tërë vëmendjen e kanë te këngëtarja e modelja kosovare Morena Taraku.

Sipas raportimeve të tyre, ajo është në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur turk Berdan Mardini.

Pretendohet se lidhja me Morenën vije pas përfundimit të martesës 10-vjeçare të Mardinit.

Madje, mediat atje thonë se Mardini i ka thënë rrethit të tij të ngushtë se ndjenjën e dashurisë e ka përjetuar vërtetë te Morena.

“Ndjenjen e dashurisë e kam përjetuar vërtetë te Morena jam shumë i lumtur që jam me të dhe gjeta sërish jetën me të”. – tha ai.

Ditë më parë Berdan Mardini festoi ditëlindjen e 43-të, teksa u zbulua se organizimin surprizë e ka organizuar Morena Taraku, thuhet se Mardini dhe Morena janë fqinjë me njëri-tjetrin.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.