Ky është babai i Remzie Osmanit që sot feston ditëlindjen (FOTO)

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Sigurisht që çdo postim i saj merr vëmendje të madhe duke u komentuar kështu nga të gjithë, shkruan Kosovarja.

Ajo që ra në sy së fundmi është një foto që kishte postuar këngatarja ku shihen dy prindërit e saj.

Babai i këngëtares sot po feston ditëlindjen dhe i ka mbushur plot 82 vite.

FOTO:

Leave a Reply

Your email address will not be published.