Magazine Showbizz

Kush tha që u ndanë? Luana dhe Krenari paskan kaluar pushimet bashkë

Share on the social medias

Larg syrit mediatik vazhdojnë t’a mbajnë lidhjen prezantuesja, Luana Vjollca dhe biznesmeni kosovar, Krenar Çoçaj.

Dyshja simpatike para një muaji paskan kaluar pushimet bashkë në Marbella të Spanjës dhe askush nuk arriti t’a konfirmoj derisa ne nuk ishim këtej.

Fotografia e profilit të Krenarit në Instagram përputhet detajisht me atë të Luanës të postuar në datë 10 korrik të këtij viti me pamje nga resorti i njejtë ku qëndruan çifti.

Duket se gjërat mes çiftit po ecin siç është më së miri, thjeshtë po preferojnë të qëndrojnë larg syrit të medias (ashtu siç në fakt është më së miri)./viaFron/

FOTO:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.