Kush nga banorët do të largohet sonte? Arbana Osmani zbulon vendimin surprizë

Monika, Graniti, Iliri dhe Sara janë në nominim dhe njëri prej tyre do të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por kjo nuk do të ndodhë këtë mbrëmje, ashtu siç ishte parashikuar.

Duke qenë se ditën e djeshme Igli Zarka la shtëpinë për shkak të problemeve shëndetësore, shtëpia ka një banor më pak. Për këtë arsye nominimi i Monikës, Granitit, Ilirit dhe Sarës do të shtyhet deri të premten.

Këta banorë do kenë dhe pak ditë të tjera për të shijuar qëndrimin në shtëpi. Të premten një prej tyre do largohet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.